AYS MÜHENDİSLİK

A.Y.S MÜHENDİSLİK, 2000 yılında LPG Montaj ve Bakım sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk kurulduğu günden beri A.Y.S Mühendislik Manisa'nın Kenan Evren Sanayi Sitesi 5333 Sokak No:6 adresinde uzman kadrosuyla oto gaz sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.


Son sistem bilgisayarlı ayar-bakim ve montaj sonrası hizmetleriyle siz müşterilerimize kalite ve güveni bir arada sunmaktayız. Gerekli her türlu yasal kalite belgeleri ile Avrupa standartları servis ayrıcalığını müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız.


Şimdi olduğu gibi bundan sonra da A.Y.S Mühendislik olarak düzenli, sistemli ve uyumlu bir ekip çalışması, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı, satış sonrası hizmet desteği ve üst seviyede müşteri memnuniyetiyle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.


VİZYONUMUZ;


Vizyonumuz, müşterilerimizin talep ve beklentileri en iyi şekilde cevaplamak, kaliteli hizmet anlayışı ile bilinçli müşteri portföyü oluşturmaya çalışmaktadır. Bu hususta sektör standartlarının gelişimine katkıda bulunacak ürünleri, uygun fiyat politikası ile hizmetlerimizi sunarak Manisa ilinde en çok tercih edilen LPG Montaj ve Bakım şirketi olmaktır. 


DEĞERLERİMİZ; 


* Müşteri Memnuniyeti 

* Yüksek Hizmet Kalitesi 

* İş Ahlakına Bağlılık 

* Güvenilirlik 

* İş Birliği ve Dayanışma 


A.Y.S Mühendislik, LPG dönüşüm sistemleri sektöründe önde gelen firmalarının MANİSA'da yetkili bayililiğini yapmaktadır.  Bu firmalar ZAVOLI, LOVATO ve ALDESA firmalarıdır. 


A.Y.S Mühendislik, bu büyük markaların ürünlerini kullanarak, eğitilmiş ve kaliteli elemanları ile aracınızın güvenli bir şekilde benzinden gaza dönüşümünü yapmaktadır.

Oto Gaz Lpg Sızdırmazlık Sıralı Sistem Dönüşüm